۱۱دی ۱۴۰۱

دستگاه تمیز کننده بخار فوری

دستگاه بخار فوری یک محصول کاملا منحصر به فرد است که می‌تواند برای انجام نظافت، ضدعفونی و شستشو در همه مراکز خدماتی، درمانی و صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. تمیزکردن بوسیله دستگاه تمیزکننده بخار فوری مزایای زیادی دارد که در ادامه بیان خواهد شد.

مزایای شستشو و تمیز کردن با بخار

 • قدرت بالای تمیز کنندگی بخار
 • تمیز شدن نانومتری سطوح مختلف حتی منافذ و حفره های کوچک
 • مصرف آب بسیار پایین
 • ضدعفونی نمودن سطح مورد شستشو بدلیل دمای بالای بخار
 • حذف مواد شوینده شیمیایی از فرآیند شستشو
 • سازگاری کامل با محیط زیست
 • پاک کردن پرقدرت هرگونه جرم و چربی

به همین دلیل دستگاه های بخار فوری صنعتی دما بخار در بسیاری از بخش‌های شستشو و نظافت با بخار، یکی از مناسب ترین گزینه ها می باشند.

همچنین این دستگاه ها در بسیاری از صنایع و مجموعه های تولیدی می توانند مورد استفاده قرار گیرند و از آنجا که دارای ایمنی بالا و جا به جایی راحت تری نسبت به دسنگاه های بویلری هستند و برخی از مدل های این دستگاه پرتابل می باشند لذا کارایی و کاربرد مؤثری در صنایع مختلف خواهند داشت.

با توجه به نکات بیان شده آب و رطوبت کم، سرعت و سهولت انجام کار و مقرون به صرفه بودن از ویژگی های تمیزکردن با بخار است.
از آنجا که مصرف آب در دستگاه تمیزکننده بخار فوری بسیار کمتر از دستگاه های نظافت معمولی است و همچنین مصرف سوخت این دستگاه به نسبت نمونه‌های دیگر پایین‌تر می‌باشد لذا استفاده از آن برای مصارف عمومی بسیار مقرون به صرفه است.
این دستگاه تمیزکننده بخار بصورت حرفه ای عمل شستشو را به بهترین وجه انجام می دهد. علاوه بر همه این موارد تمیز کنندگی با بخار مشکلات زیست محیطی به همراه ندارد.

کاربردهای مختلف دستگاه تمیزکننده بخار، طرح جدید بخار فوری

انواع کاربردهای و صنایعی که می‌توانند از دستگاه بخارفوری استفاده کنند عبارتند از:

 1. کارواش بخار و شستشوی وسایل نقلیه سبک (سواری، موتورسیکلت و دوچرخه) و سنگین (اتوبوس، کامیون، تانکر و هواپیما)
 2. بخارشویی و نظافت در هتل ها و رستوران ها
 3. شستشو با بخار در صنایع غذایی
 4. صنایع مختلف برای تمیز نمودن تجهیزات صنعتی
 5. نظافت فروشگاه ها و مغازه ها
 6. عملیات ضدعفونی و تمیز نمودن بیمارستانها و مراکز خدمات درمانی
 7. از بین بردن علف های هرز در باغبانی و کشاورزی و ضدعفونی کردن خاک
 8. عملیات نظافت شهری و خدمات شهرداری
 9. تمیز نمودن مناطق و منازل مسکونی
 10. یخ زدایی

دستگاه های بخار صنعتی دما بخار در سری مدل های INDUSTRIAL SUPER MAX, SUPER STEAM, ELECTRO STEAM و MINI STEAM با قابلیت استفاده از سوخت گاز، گازوئیل و برق کاربری گسترده و آسانی را به مشتریان با نیازهای مختلف ارائه می کند.

سوپر مکس-1 تن

سوپر مکس-1 تن

سوپرمکس 300

سوپرمکس 300

سوپر مکس-1 تن

STEAM GENERATOR | INDUSTRIAL SUPER MAX

سری سوپر مکس با ظرفیت های مختلف تا 5000KG مناسب برای کاربردهای صنعتی، به مشتریان امکان انتخاب دستگاهی مناسب با کارایی منطبق با نیازشان را می دهد.

سری سوپر استیم

STEAM GENERATOR PACKAGED | SUPER STEAM

سری دستگاه های بخار فوری سوپر استیم 1000، 2000 و 3000 با قابلیت پرتابل و قابل طراحی در ظرفیت های بالاتر به صورت سفارشی. کارایی خروجی بخار خشک، بخار تر و آب گرم پر فشار. کاربرد گسترده در صنایع، نظافت و کارواش. ایمنی صد در صد و استفاده آسان.

مینی استیم B80

STEAM GENERATOR PACKAGED | MINI STEAM F & B

سری مینی استیم با اندازه و وزن کمتر امکان استفاده از بخار را در محیط های کوچک برآورده می سازد . با توجه به وزن و اندازه کمتر این مدل از دستگاه ها جا به جایی آن نیز راحت تر خواهد بود.

الکترو استیم

الکترو استیم

ELECTRO STEAM

این سری از دستگاه های برقی در ظرفیت های مختلف از 1500 وات تا 15000 وات به صورت تک فاز و سه فاز طراحی و تولید می شوند. برقی بودن این دستگاه ها امکان استفاده از بخار را در مناطقی که به گاز و سایر سوخت ها دسترسی ندارند و یا نیازمند دستگاه بخار بدون هیچ آلودگی اگزاست می باشند مهیا می سازند.