صنایع دما بخار مشهد
تولید کننده انواع دیگهای بخار و آبگرم، آبداغ و روغن داغ ​

آدرس:

مشهد – شهرک صنعتی فن آوری های برتر

تلفن تماس:

05138472536

09388037440

ایمیل:

bokharboiler.com@gmail.com

بهترین بخارشوی صنعتی جدید (تمیز کننده بخار)

بهترین بخارشوی صنعتی جدید (تمیز کننده بخار)

فهرست:

 

دستگاه تمیز کننده بخار از قدرت پاک کنندگی و ضدعفونی کنندگی بخار برای کاربردهای مختلف به خوبی بهره می برد، در این مطلب با طرز کار دستگاه تمیز کننده بخار و کاربردهای مختلفی که در صنعت و دیگر مصارف دارد آشنا می شویم.

این دستگاه با توانایی تولید بخار فوری برای اولین توسط صنایع دما بخار مشهد با نام دستگاه مولد بخار سوپر استیم ژنراتور ارائه و در سایت بخار بویلر به نام دستگاه تمیزکننده بخار معرفی شد.

به دلیل ویژگی های منحصر بفرد تمیزکننده بخار در مقایسه با نمونه دستگاه های بخارشوی موجود وارداتی یا تولید شده توسط دیگر همکاران تولید کننده، به سرعت مورد استقبال مصرف کنندگان از صنوف مختلف قرار گرفت.

طرز کار دستگاه تمیز کننده بخار – بخارشوی صنعتی جدید

طراحی دستگاه تمیز کننده بخار به گونه ای است که به راحتی و بدون کمترین مشکلی راه اندازی شده و آماده استفاده می باشد. سعی شده کلیه مراحل راه اندازی و شروع به کار دستگاه ساده سازی شود

به گونه ای که بر خلاف بخارشوهای صنعتی دیگ بخار، در هنگام راه اندازی اولیه تمیز کننده بخار نیاز به حضور اپراتور فنی دیگ بخار و تایید شده سازمان استاندارد نمی باشد و تنها کافی است اتصالات آب و برق دستگاه متصل باشد.

دستگاه تمیزکننده بخار بطور کامل قابل سفارشی سازی است. قابلیت تولید بخار خشک و تر و آب داغ پرفشار برای برنامه های شستشوی متفاوت، امکان اضافه کردن تعداد نازل های بخار بر حسب نیاز مشتری، امکان استفاده از دستگاه تزریق کننده مواد در کنار دستگاه از جمله قابلیت های سفارشی سازی دستگاه تمیز کننده بخار می باشد.

همچنین در صورت نیاز مشتری دستگاه بصورت پرتابل ساخته می شود و براحتی در محیط های مختلف قابل حرکت می باشد.

این قابلیت مورد توجه خیلی از مصرف کنندگان قرار گرفته است.

 

قابلیت های دستگاه تمیز کننده بخار در مقایسه با بخارشوی صنعتی دیگ بخار

با توجه به نوع طراحی منحصربفرد، این دستگاه کاملا ایمن بوده و هیچگونه خطر انفجار و ترکیدگی دیگ بخار در استفاده از آن وجود ندارد. این موضوع به تایید کارشناسان فنی رسیده است.

تولید بخار دستگاه بخارشوی صنعتی بسیار سریع و فوری است. به طوری که با هر ظرفیتی بمحض روشن شدن و در کمتر از چند دقیقه بخار پرفشار از بخار آماده استفاده می باشد.

اگر سابقه استفاده از دیگ بخار را داشته باشید یا با طرز کار آن آشنا باشید می دانید که تولید بخار در کوچک ترین ظرفیت های تولید حدود نیم ساعت تا 45 دقیقه به طول می انجامد.

 

بخار تولید شده توسط دستگاه تمیزکننده بخارشوی بصورت پیوسته و پرفشار تولید می شود. اصلی ترین قسمت دیگ بخار یک مخزن آب می باشد که با گرم کردن آن بخار تولید می شود، طبیعی است با کم شدن آب مخزن تولید بخار متوقف خواهد شد و با ورود آب سرد به دستگاه باید مدت زمانی سپری شود تا مجدد آبگرم تولید شود.

 

کاربردهای دستگاه تمیزکننده بخار برای انواع مصرف کننده ها

دستگاه تمیزکننده بخار کاربردهای مختلفی دارد همانگونه که در معرفی دستگاه تمیز کننده بخار بیان شد این دستگاه می تواند بعنوان شوینده، تمیزکننده و ضدعفونی کننده و حتی جلا دهنده در صنایع مختلف، مراکز عمومی ، مراکز اسکان ، بخش بهداشت و درمان، کاربردهای نظافتی و … مورد استفاده قرار بگیرد.

در ادامه به انواع کاربردهای دستگاه بخارشوی صنعتی پرداخته خواهد شد.

مطالب مرتبط:

قطعه شویی صنعتی با تمیز کننده بخار

مقایسه بخارشوی خانگی و بخارشوی صنعتی

کاربرد دیگ بخار در صنعت کاغذ

انتخاب بویلر مناسب برای هتل ها

صنایع مختلف در حین تولید نیاز فراوان به نظافت دستگاه ها و قطعات تولید شده دارند، پاک کردن انواع روان کننده ها مانند گریس و روغن  از قطعات تولید شده، چربی بجا مانده بر روی دستگاه ساخت در گذر زمان، تمیز کردن قطعات تولید شده فلزی قبل از رنگرزی و برق انداختن قطعات شیشه ای و استیل و … بعد از تولید از کاربردهای مورد توجه دستگاه تمیزکننده بخار می باشد.

 

ضدعفونی نمودن توسط بخار

بخش های مختلف درمانی و بهداشتی نیاز مبرم به ضدعفونی کنندگی و نظافت به بهترین وجه ممکن دارند. قابلیت ضدعفونی کنندگی بخار از آب داغ بسیار بیشتر و رطوبت آن نیز خیلی کمتر می باشد، به همین دلیل بخار یکی از بهترین گزینه ها برای این کاربرد می باشد.

در کشورهای صنعتی و پیشرفته از بخار استفاده زیادی در بخش بهداشت و درمان می شود.

تولید بخار تمیز برای ضدعفونی نمودن تجهیزات اتاق عمل، ضدعفونی و گندزدایی راهروها، سرویس های بهداشتی، دیوارها و … نظافت و بخارشویی اتاق بیماران و تجهیزات مورد استفاده آنها مانند تخت و ملافه و … از جمله کاربردهای دستگاه تمیز کننده بخار می باشد.

شستشو و نظافت با بخار

بخارشویی را می توان برای ضدعفونی نمودن تجهیزات مورد استفاده در نظافت معابر و شهرها به کار برد و از این طریق به سلامت کارکنان شاغل در این بخش کمک شایانی کرد.

همچنین نظافت مکان های پر رفت و آمد در شهر مانند ایستگاه های حمل و نقل عمومی، داخل واگن های مترو و قطار شهری و اتوبوس و … با کمک بخارشوها بخوبی انجام می پذیرد و به سلامت عمومی شهروندان را بهبود می بخشد.

همچنین اقامتگاه ها و مراکز اسکان مانند هتل ها، سویتت ها، اردوگاه ها و پادگان ها بدلیل تراکم جمعیت ساکن و رفت آمد افراد مختلف نیاز مبرم به ضدعفونی کنندگی و نظافت دارند.

افراد معمولا در این مکان ها به مدت چند روز اقامت دارند و تمیز بودن محل استراحت و صرف غذا و انجام امروز روزمره بطور صحیح تاثیر زیادی در سلامت آنها دارد.

 

جلادهی و شستشوی با کیفیت توسط بخار

بخار سطح مورد شستشو را بطور عمقی تمیز نموده به همین دلیل بعد از نظافت جلای خاصی به آن می بخشد. این کاربرد بخار در موارد مختلفی می تواند استفاده شود.

انواع نماهای شهری، بیلبوردها، تابلوهای تبلیغاتی، المان های زیبایی شهر و … نیاز به نظافت و جلادهی دارند که توسط بخار اینکار به بهترین وجه صورت می پذیرد.

تمیزی وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی تاثیر زیادی در جلوه شهر دارند، بخارشویی اتوبوس ها، واگن های قطار شهری، و حتی خودروهای شخصی در مراکز شخصی کارواش امروزه طرفداران زیادی پیدا نموده است.

طرز کار دستگاه تمیز کننده بخار-بهترین بخارشوی صنعتی
بهترین بخارشوی صنعتی

یخ زدایی و آب کردن برف و یخ در زمستان

در فصل زمستان شاهد پدیده یخ زدگی در بخش های مختلفی می باشیم. برای برگشت روال عادی به زندگی شهروندان لازم است برف و یخ سطح خیابانها و معابر با سرعت زدوده شود.

دستگاه تمیزکننده بخار اینکار را با سرعت و به خوبی انجام می دهد، همچنین یخ زدن شیشه خودروها در این فصل بسیار شایع و دردسر ساز است. با استفاده از بخار با دمای قابل تنظیم می توان یخ شیشه خودروها را تمیز نمود بطوری که آسیبی به آن نرسد.

 

طرز کار دستگاه تمیز کننده بخار در صنعت پوشاک و خشکشویی و لاندری هتل

یکی از پرکابردترین استفاده های بخار در دنیا بهره بردن آن در اتوکشی انواع پارچه ها و الیاف می باشد، از کارخانجات نساجی دوخت و تولید البسه و یا تولید پتو گرفته تا انواع هتل ها، بیمارستان ها، خشکشویی های بزرگ و صنعتی و در نهایت واحدهای کوچک خشکشویی از سایزها مختلف بهره فراوانی از بخار در این بخش می برند.

 

شستشو و بخارشویی فرش، موکت و مبلمان

مراکز قالیشویی از این کاربرد دستگاه تمیزکننده بخار بخوبی آگاه هستند و یکی از مشتریان اصلی این دستگاه این گروه مشاغل هستند.

استفاده از بخار باعث صرفه جویی در استفاده از مواد شوینده شده ، کیفیت شستشو را بهبود می بخشد و فرآیند خشک شدن سرعت بسیار بالاتری پیدا می کند.

اگر از دستگاه تمیزکننده بخار سایز کوچک استفاده شود به راحتی می توان در محل مشتری این خدمات را انجام داد. مراکز اسکان و هتل ها، مساجد و زیارتگاه ها از جمله مشتریانی هستند که در این بخش مشتریان خوبی برای تمیزکننده بخار سیار می باشند.

 

مشتریان دستگاه بخارشوی صنعتی جدید

از جمله مشتریان دستگاه تمیز کننده بخار در بخش صنایع شرکت ایران خودرو در سالن رنگ خودرو، خودرو مهر برای بخارشویی و شرکت کمباین سازی اراک جهت چربی زدایی از دستگاه های تولیدی در حین ساخت می باشد.

برای دریافت رزومه کامل مشتریان و طرز کار دستگاه تمیز کننده بخار در بخش صنعت با شماره تلفن کارشناسان فنی بویلر این شرکت تماس بگیرید.

سایزهای کوچک و متوسط دستگاه تمیز کننده بخار بشدت مورد توجه کارواش داران و خدمات نظافتی در سراسر ایران و حتی کشورهای دیگر قرار گرفته و با توجه به مزایای بالای دستگاه جایگزین خوبی برای بخارشوی کارواش دیگ بخار می باشد.

همچنین این دستگاه در بخش لاندری هتل های مختلف استفاده شده است . برای اطلاع از سایر کاربردهای تمیزکننده بخار با کارشناسان فنی این شرکت تماس حاصل نمایید.

سقف شویی خودرو با بخار ارسال توسط مشتری

 

برای تماشای فیلمهای دیگر محصولات شرکت دما بخار اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.