صنایع دما بخار مشهد
تولید کننده انواع دیگهای بخار و آبگرم، آبداغ و روغن داغ ​

آدرس:

مشهد – شهرک صنعتی فن آوری های برتر

تلفن تماس:

05138472536

09388037440

ایمیل:

bokharboiler.com@gmail.com

قطعه شویی صنعتی با دستگاه تمیزکننده بخار

قطعه شویی صنعتی با دستگاه تمیزکننده بخار

کاربردهای تمیزکننده بخار در قطعه شویی صنعتی:

 

دستگاه های تمیز کننده بخار با کیفیت:

 

قطعه شویی صنعتی یکی از کاربردهای اصلی دستگاه تمیزکننده بخار است . صنایع مختلف در حین کار نیاز به شستشوی دستگاه و حتی قطعات تولیدی دارند.

بدلیل اینکه این قطعات معمولا گریسی و چرب هستند و شستشوی آنها با روش‌های سنتی کار مشکلی است. در ادامه با نحوه استفاده از تکنولوژی بخار و تمیز کننده بخار برای قطعه شویی صنعتی آشنا خواهیم شد.

کف شویی با بخار شوی صنعتی
قطعه شویی صنعتی با دستگاه تمیزکننده بخار

تمیز کردن با بخار در یک محل صنعتی

تمیزکردن محل های صنعتی معمولا وقت و انرژی زیادی می طلبد. همچنین قطعه شویی با بخار ظرافت های زیادی دارد.

به همین دلیل تحقیقات برای یافتن راه هایی که دستگاه‌های تمیز کننده بخار در این مراکز هر روز از روز قبل پیشرفته‌تر باشند همچنان ادامه دارد تا بتوان عملیان شستشو و نظافت را آسان‌تر و سریع‌تر انجام داد.

در حال حاضر تعداد زیادی دستگاه‌های شستشو با بخار برای استفاده در مراکز صنعتی طراحی شده اند.

کف شویی با بخار شوی صنعتی
کف شویی با بخار شوی صنعتی

شستشوی تاسیسات نفتی

در صنایع مختلف مخصوصا پتروشیمی و نفت گاز بدلیل چرب بودن دائم، دستگاه ها و قطعات نیاز زیادی به نظافت و تمیز کردن دائم دارند.

زیرا در صورت باقی مانده این آلودگی‌ها و رسوبات به مدت طولانی بر روی دستگاه علاوه بر اینکه کیفیت محصول تولیدی بشدت کاهش پیدا می‌کند بر روی نحوه کارکرد دستگاه نیز اثر منفی گذاشته و حتی می‌تواند باعث کاهش عمر مفید آنها شود. دستگاه تمیز کننده بخار برای نظافت این بخش یک انتخاب عالی می‌باشد.

تجهیزات بکار رفته در صنایع پتروشیمی و همچنین شرکت نفت و گاز معمولا ابعاد بزرگی دارند به همین دلیل استفاده از روش‌های سنتی شستشو به معمولا پاسخگو نیستند.

این صنایع برای نظافت نیاز به دستگاهی بسیار قدرتمند همانند تمیزکننده بخار دارند تا بتواند چربی و رسوبات را بخوبی تمیز نموده و از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد.

قطعه شویی صنعتی با دستگاه تمیز کننده بخار

استفاده از دستگاه قطعه شوی صنعتی

دستگاه قطعه شوی صنعتی بخار (دستگاه تمیز کننده بخار) با دما، حجم و فشار بالای بخار تولیدی به راحتی می‌تواند رسوبات و مواد روغنی را از روی قطعات و تاسیسات شستشو دهد و از بین ببرد.

از این رو برای پاک کردن آن ها نیاز به دستگاهی قدرتمند می‌باشد که علاوه بر توانایی بالا در نظافت آسان و حذف موثر مواد روغنی و رسوبات، توجیه اقتصادی نیز داشته باشد.

دستگاه واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت انواع سطوح افقی و عمودی می‌باشد که با پاشش آب با فشار بسیار بالا، به راحتی می‌تواند رسوبات و مواد روغنی را از روی قطعات و تاسیسات نظافت نموده و از بین ببرد.

 

دستگاه تمیزکننده بخار می‌تواند عملیات زیر را در مراکز صنعتی بخوبی انجام دهد:

استفاده های بالقوه از دستگاه تمیزکننده بخار

  • حذف چربی‌ها و گریس باقی مانده
  • تمیزکردن و چربی زدایی موتورها
  • ضدعفونی فیلترها و پنجره تهویه هوا
  • تمیزکردن تخته های الکتریکی با بخار بسیار خشک
  • چربی زدایی و جلا دادن بدنه و قسمت های مکانیکی دستگاه ها
  • کف شویی با بخار

دستگاه های تمیز کننده بخار با کیفیت

استفاده از دستگاه‌های تولیدکننده بخار صنعتی بعنوان نوعی از دستگاه های قطعه شویی صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد است. این دستگاه ها بگونه ای طراحی شده اند که می توانند به راحتی نیازهای محیط های صنعتی را برآورده نمایند.

استفاده از قطعات با کیفیت بالا در ساخت دستگاه تمیز کننده بخار نظیر قطعات ضدزنگ این دستگاه ها را بسیار قابل اعتماد و با دوام نموده حتی زمانی که نیاز به تمیزکردن سخت و چالش برانگیز است و نازل بخار به شما اجازه می دهد که از هر گوشه و کنار چربی و کثیفی را پاک نمایید.

قطعه شویی صنعتی با تمیزکننده بخار

قطعه شویی صنعتی با بخار بصورت حرفه‌ای

دمای تولید شده توسط تمیزکننده‌های صنعتی بخار پرفشار می‌تواند به سطح بسیار بالایی تا حدود 180 درجه سانتیگراد برسد که برای حل شدن و ذوب شدن ذرات گرد و غبار و خاکستر قرار گرفته در قطعات و اجزای دستگاه‌های صنعتی مناسب است .

انواع مختلف این دستگاه دارای فشار بخار مناسب برای تمیز نمودن سطوح مختلف کثیفی و چربی باقی مانده بر روی دستگاه های مدنظر می باشد. باید با توجه به نوع کاربرد دستگاه مناسب انتخاب شود.

 

درباره دستگاه تمیز کننده بخار پرفشار صنعتی

یکی از مزیت های دستگاه قطعه شوی بخار تمیز کننده و پرفشار صنعتی تولید شده در مقایسه با دستگاه های تمیز کننده بخار استاندارد تراکم بسیار بالاتر بخار تولیدی است.

این تراکم بالای بخار باعث سرعت بخشیدن به روند تمیزکردن و شستشو و در نتیجه افزایش بهره‌وری است.

همانطور که می دانید محیط های صنعتی معمولا محیط‌های وسیعی هستند. بنابراین برای فعال کردن بخار پرفشار بصورت مستمر و دائم در این محیط ها برای یک مدت زمان طولانی مدل های صنعتی دستگاه تمیز کننده بخار دارای مخازن آب و مواد شوینده بزرگ  با ظرفیت بالا هستند.

مخازن آنها همچنین امکان تغذیه در حین عملکرد را دارند بنابراین بدون اینکه وقفه‌ای در تولید بخار بوجود بیاید می‌توان بصورت مداوم از این دستگاه جهت قطعه شویی صنعتی استفاده کرد.

ویژگی‌های دستگاه تمیز کننده بخار صنعتی

دستگاه تمیز کننده بخار صنعتی همچنین دارای قابلیت اسپری کردن بخار به مناطق موردنظر است. برای کاربردهایی که در حین خروج قطعه از دستگاه ساخت بصورت همزمان نیاز به نظافت و تمیز کردن آن دارد این دستگاه بسیار مناسب می باشد.

استفاده از بخار نظافت و تمیز کردن قطعات صنعتی و قطعه شویی صنعتی را بسیار ساده و سریع می‌کند. در حقیقت روند قطعه شویی با بخار را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

در قطعه‌شویی صنعتی با روش‌های سنتی معمولا از از دستگاه‌های تمیز کننده معمولی به همراه مواد شیمیایی برای ضدعفونی و چربی‌زدایی سطوح و قطعات مختلف استفاده می‌شود.

یک مزیت منحصر بفرد دستگاه بخارشوی صنعتی ارائه شده عدم نیاز به استفاده هرگونه ماده شیمایی است برای این کار است.

قدرت بخار می‌تواند بصورت همزمان سطوح مختلف را تمیز و پاکسازی نماید. استفاده از بخار در برخی مواد تا 99 درصد میکروب و ویروس را بدون استفاده مواد شوینده شمیایی از بدنه دستگاه و قطعات مختلف تمیز نماید.

بنابراین اگر به حفظ محیط زیست و کم کردن آثار مواد شوینده علاقمند هستید استفاده از دستگاه تمیز کننده بخار به شما توصیه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

ضد عفونی کردن با بخار در مراکز درمانی با استفاده از تمیزکننده بخار

تمیز کردن با بخار و کاربرد تمیزکننده بخار در فروشگاه های کوچک

کاربرد تمیزکننده بخار در صنایع غذایی

تمیزکننده بخار و نظافت هتل‌، رستوران‌ و کافه‌ها

انتخاب بویلر مناسب برای هتل ها

مراحل ساخت دیگ بخار

 

اگر به دنبال محصولات بخار و آبگرم و روغن داغ منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی هستید و هنوز انتخابتان را نکرده اید حتما گالری فیلمهای صنایع دما بخار مشهد را ببنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.