۱۹دی ۱۳۹۸

درباره ما

گروه صنعتی بخار بویلر مشهد با بيش از يک دهه فعاليت در زمينه طراحي و تولید انواع ماشين آلات گرمايشي، بویلرهای بخار، روغن داغ، آبداغآبگرم  و بخارشوهای صنعتی می باشد.

در سالهای اخیر موفق به دریافت دو نشان استاندارد ملی، گواهی ثبت اختراع بین المللی محصولات بخار فوری صنعتی و تولید ده ها مدل از محصولات جدید ژنراتوری بخار و آبداغ با ارائه ” خدمات نوين به همراه کيفيت برتر” گرديده است.

طراحی منحصر به فرد:

بخار بویلر برای پاسخگویی به نیاز مشتریان با توجه به مشکلات محصولات بویلری و محدودیت های موجود از حیث فشار و ایمنی دیگ های بخار نوع فایرتیوب، برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید محصولات جدید بخار با قابلیت تولید بخار فوری و با عملکرد واتر تیوب نموده است.

از ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه مصرف بهینه سوخت بدلیل عملکرد خودکار مشعل، تولید بخار در کمترین زمان ممکن، جا به جایی راحت، عدم تولید سروصدای زیاد، نصب و راه اندازی آسان و ایمنی بالای آن می باشد.

شرکت دمابخار

استاندارد محصولات بخار بویلر

همچنین ديگ های آب داغ تولید شده توسط دما بخار مشهد مطابق قوانين مصوب موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مشمول استاندارد اجباري ۴۲۳۱ هستند كه اين استاندارد ترجمه استاندارد انگليسي BS2790 مي‌باشد.
ديگ های آب گرم تولیدی بخار بویلر مطابق قوانين مصوب موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مشمول استاندارد اجباري ۷۹۱۱ مي باشند كه ترجمه استاندارد انگليسي BS855 ميباشد.

دما بخار

گروه صنعتی دما بخار در راستاي رسيدن به کيفيت برتر با توسعه دانش فني، ارزش آفريـني در بخش تحقـيق و توسـعه (R & D) و پياده سازي سيستم مديريت کيفيت توانسته گواهی ثبت اختراع بین المللی را از اداره ثبت اختراعات دریافت نماید.
بازرسي فني مراحل توليد در اين شركت، تحت نظارت مستقيم و به روش مرحله به مرحله كه در اصطلاح رايج معروف به بازرسي توسط شخص ثالث (Third party inspection) می باشد، توسط برترین و بزرگترین شرکت مهندسی بازرسی مورد تأييد سازمان ملي استاندارد در ایران، یعنی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) انجام مي شود.
لازم به ذکر است محصولات این شرکت تحت نظارت شرکت بازرسی (ISQI) از جهت راندمان سنجی حرارتی نیز با آخرین تجهیزات و ابزار مورد تست قرار می گیرند و در نهایت برچسب انرژی مطابق استاندارد ملی شماره 13782 ارائه می گردد.

گروه صنعتی دما بخار مشهد با شعار ” خدمت صادقانه و کیفیت برتر” همواره در مسیر نوآوری و جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی تلاش کرده و تا کنون با تکیه بر این اصول و با تلاش مستمر خود و عنایت پروردگار توانسته پروژه های داخلی و خارجی متعددی را با موفقیت به اتمام برساند.
از جمله این موارد می توان به انجام پروژه کامل طراحی، نصب و اجرای سیستم گرمایش با بخار برای مخازن بزرگ نفتی در منطقه گلف اجنسی بندر امام خمینی و طراحی و اجرای سیستم بخار تمیز در مجموعه صنعتی شیوا و موارد متعدد دیگر از پروژه های صنعتی در کشور عزیزمان اشاره کرد.

صادرات محصولات

در جهت صادرات محصولات بخار بویلر با انجام صادرات و اعطاي نمايندگي هاي فروش در کشورهاي: امارات متحده عربی، عمان، عراق (سليمانيه، کربلا و اربيل)، ترکمنستان، افغانستان(کابل– شرکت نسیم پامیر)، آذربایجان، قرقیزستان،گرجستان، قزاقستان و ارائه خدمات و محصولات به کشورهاي مذکور، فرآيندهاي خريد و راه اندازي بويلرها براي مشتريان خارجي تسريع و تضمين گرديده است.

همچنین با توجه به تکنولوژی پیشرفته ساخت و کیفیت بالای محصولات و خدمات، رضایت خاطر خریداران محترم فراهم شده است.

گروه صنعتی دما بخار بر این امید است که با عنایت و یاری پروردگار و تلاش خستگی ناپذیر خود به رشد و شکوفایی صنعت و اقتصاد ایران زمین کمک کرده تا جاییکه آوازه صنعت و دانش کشورمان به گوش جهانیان برسد.

صنایع دما بخار مشهد

 

دما بخار

 

صنایع دما بخار مشهد

صنایع دمابخار

DAMA BOKHAR

 

جهت مشاوره و دریافت جزئیات بیشتر با کارشناسان صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمائید.

05138437548 – 09306333410