۱۳۹۷ ۳اردیبهشت

درباره ما

گروه صنعتی بخار بویلر از شرکت‌های با سابقه کشور در زمینه طراحی و ساخت انواع دیگ بخار،دیگ آب داغ، دیگ آبگرم،دیگ روغن داغ، انواع کارواش بخار و بخارشوهای صنعتی می‌باشد.

برای پاسخگویی به نیاز مشتریان این شرکت برای اولین بار موفق به ساخت دستگاه تولید کننده بخار با قابلیت تولید بخار فوری شده است. از ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه مصرف بهینه سوخت بدلیل عملکرد خودکار مشعل، تولید بخار در کمترین زمان ممکن، عدم تولید سروصدای زیاد، نصب و راه اندازی آسان و … می باشد.

استاندارد محصولات

بویلر و ديگ بخار و همچنین ديگ های آب داغ تولید شده توسط بخار بویلر مطابق قوانين مصوب موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مشمول استاندارد اجباري ۴۲۳۱ هستند كه اين استاندارد ترجمه استاندارد انگليسي BS2790 مي‌باشد.

همچنین ديگ و بویلر آب گرم تولیدی هم مطابق قوانين مصوب موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مشمول استاندارد اجباري ۷۹۱۱ مي باشد كه ترجمه استاندارد انگليسي BS855 مي باشد.

صادرات بخار بویلر

محصولات تولیدی بخار بویلر در حال حاضر به کشورهای ترکمنستان، گرجستان، قزاقستان و افغانستان همچنین کشورهای عربی از جمله عراق (اربیل)، امارات متعهده عربی و کشور عمان صادر شده و با توجه به تکنولوژی پیشرفته ساخت و کیفیت بالا رضایت خاطر خریداران محترم را فراهم آورده است.