9ژانویه 2020

درباره ما

گروه صنعتی بخار بویلر مشهد با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع ماشین آلات گرمایشی، بویلرهای بخار، روغن داغ، آبداغآبگرم  و بخارشوهای صنعتی می باشد.

در سالهای اخیر موفق به دریافت دو نشان استاندارد ملی، گواهی ثبت اختراع بین المللی محصولات بخار فوری صنعتی و تولید ده ها مدل از محصولات جدید ژنراتوری بخار و آبداغ با ارائه ” خدمات نوین به همراه کیفیت برتر” گردیده است.

طراحی منحصر به فرد:

بخار بویلر برای پاسخگویی به نیاز مشتریان با توجه به مشکلات محصولات بویلری و محدودیت های موجود از حیث فشار و ایمنی دیگ های بخار نوع فایرتیوب، برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید محصولات جدید بخار با قابلیت تولید بخار فوری و با عملکرد واتر تیوب نموده است.

از ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه مصرف بهینه سوخت بدلیل عملکرد خودکار مشعل، تولید بخار در کمترین زمان ممکن، جا به جایی راحت، عدم تولید سروصدای زیاد، نصب و راه اندازی آسان و ایمنی بالای آن می باشد.

شرکت دمابخار

استاندارد محصولات بخار بویلر

همچنین دیگ های آب داغ تولید شده توسط دما بخار مشهد مطابق قوانین مصوب موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مشمول استاندارد اجباری ۴۲۳۱ هستند که این استاندارد ترجمه استاندارد انگلیسی BS2790 می‌باشد.
دیگ های آب گرم تولیدی بخار بویلر مطابق قوانین مصوب موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مشمول استاندارد اجباری ۷۹۱۱ می باشند که ترجمه استاندارد انگلیسی BS855 میباشد.

دما بخار

گروه صنعتی دما بخار در راستای رسیدن به کیفیت برتر با توسعه دانش فنی، ارزش آفریـنی در بخش تحقـیق و توسـعه (R & D) و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت توانسته گواهی ثبت اختراع بین المللی را از اداره ثبت اختراعات دریافت نماید.
بازرسی فنی مراحل تولید در این شرکت، تحت نظارت مستقیم و به روش مرحله به مرحله که در اصطلاح رایج معروف به بازرسی توسط شخص ثالث (Third party inspection) می باشد، توسط برترین و بزرگترین شرکت مهندسی بازرسی مورد تأیید سازمان ملی استاندارد در ایران، یعنی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) انجام می شود.
لازم به ذکر است محصولات این شرکت تحت نظارت شرکت بازرسی (ISQI) از جهت راندمان سنجی حرارتی نیز با آخرین تجهیزات و ابزار مورد تست قرار می گیرند و در نهایت برچسب انرژی مطابق استاندارد ملی شماره ۱۳۷۸۲ ارائه می گردد.

گروه صنعتی دما بخار مشهد با شعار ” خدمت صادقانه و کیفیت برتر” همواره در مسیر نوآوری و جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی تلاش کرده و تا کنون با تکیه بر این اصول و با تلاش مستمر خود و عنایت پروردگار توانسته پروژه های داخلی و خارجی متعددی را با موفقیت به اتمام برساند.
از جمله این موارد می توان به انجام پروژه کامل طراحی، نصب و اجرای سیستم گرمایش با بخار برای مخازن بزرگ نفتی در منطقه گلف اجنسی بندر امام خمینی و طراحی و اجرای سیستم بخار تمیز در مجموعه صنعتی شیوا و موارد متعدد دیگر از پروژه های صنعتی در کشور عزیزمان اشاره کرد.

صادرات محصولات

در جهت صادرات محصولات بخار بویلر با انجام صادرات و اعطای نمایندگی های فروش در کشورهای: امارات متحده عربی، عمان، عراق (سلیمانیه، کربلا و اربیل)، ترکمنستان، افغانستان(کابل– شرکت نسیم پامیر)، آذربایجان، قرقیزستان،گرجستان، قزاقستان و ارائه خدمات و محصولات به کشورهای مذکور، فرآیندهای خرید و راه اندازی بویلرها برای مشتریان خارجی تسریع و تضمین گردیده است.

همچنین با توجه به تکنولوژی پیشرفته ساخت و کیفیت بالای محصولات و خدمات، رضایت خاطر خریداران محترم فراهم شده است.

گروه صنعتی دما بخار بر این امید است که با عنایت و یاری پروردگار و تلاش خستگی ناپذیر خود به رشد و شکوفایی صنعت و اقتصاد ایران زمین کمک کرده تا جاییکه آوازه صنعت و دانش کشورمان به گوش جهانیان برسد.

صنایع دما بخار مشهد

 

دما بخار

 

صنایع دما بخار مشهد

صنایع دمابخار

DAMA BOKHAR

 

جهت مشاوره و دریافت جزئیات بیشتر با کارشناسان صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمائید.

۰۵۱۳۸۴۳۷۵۴۸ – ۰۹۳۰۶۳۳۳۴۱۰

اشتراک در شبکه های اجتماعی