۱۳۹۷ ۱۹تیر

دیگ بخار ۵۰۰ کیلو + بویلر بخار

دیگ بخار ۵۰۰ کیلو یکی از محصولات پرفروش در حوزه دستگاه های گرمایشی می باشد. نوع طراحی این دیگ بصورت عقب تر (wet back) بوده و معمولابصورت لوله آتشی (Fire Tube) ساخته شده و از پاس سه پاس حرارتی می باشد. این دیگ بخار توانایی تولید بخار با حجم 500 کیلوگرم در ساعت را دارد.بدلیل نوع طراحی این محصول که بصورت پکیج پرتابل و متحرک ساخت بنابراین استفاده از آن بسیار آسان بوده و مراحل نصب آن نیز بسیار ساده می باشد.کاربردهای این نوع دیگ بخار در صنایع متوسط تولید مواد غذایی ، کیورتینگ بتن، تولید آب مقطر، گلاب گیری و تولید عرقیجات گیاهی، شستشوی صنعتی (کارواش های متوسط و بزرگ، تمیزکردن مخازن نفتی، شستشوی ابزار صنعتی و …) گلخانه‌ها، دامداری ها، سالن های پرورش قارچ و موارد متعدد دیگر می باشد

از هر دو نوع سوخت گاز و گازوئیل میتوان برای این دستگاه استفاده کرد و با توجه به نیاز مشتری امکان طراحی دستگاه دوگانه سوز نیز وجود دارد. بدلیل نوع طراحی انجام بازرسی ها و تعمیرات احتمالی لازم به راحتی قابل انجام است.

دیگ بخار ۵۰۰ کیلو

دیگ بخار ۵۰۰ کیلو

دریافت مشاوره خرید

ویژگی های فنی دیگ بخار ۵۰۰ کیلو :

  • فشار کاری بخار متوسط و حدود 6 تا 10 اتمسفر
  • با توجه به استفاده از سه پاس حرارتی در طراحی بازدهی مناسبی داشته و در نتیجه مصرف سوخت بسیار پایینی دارد و همچنین بدلیل عقب تر بودن آن سطح حرارتی افزایش می یابد.
  • امکان نصب و جابجایی راحت دستگاه بدلیل پکیج بودن آن
  • توانایی بالا بردن راندمان حرارتی تا 90 درصد با نصب اکونومایزر در خروجی دودکش
  • عدم نیاز به فونداسیون مخصوص بدلیل برخورداری از شاسی یکپارچه
  • مجهز به سیستم هشدار کم آبی
  • ویژگی کنترل تمام اتوماتیک کارکرد و تولید بخار

مواد اولیه مورد استفاده دیگ بخار ۵۰۰ کیلو:

دیگ بخار 500 کیلو نیز مانند کلیه محصولات تولیدی این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید داخل یا خارج که مورد تایید اداره استاندارد می‌باشند، ساخته شده است. ورق‌های فولادی بکار گرفته شده در ساخت بویلر با استاندارد انگلیسی BS 1501 مطابقت دارند . این استاندارد که در تولید مخازن تحت فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد بطور کامل مورد تایید شرکت بازرسی و اداره استاندارد ایران است.

همچنین لوله های آتش یا عبور دود بر طبق استاندارد 4231 باید از نوع آلیاز آتشخوار و بدون درز بوده و با استانداردهای BS 3059 & BS3601 مطابقت داشته باشد. در این نوع دیگ از لوله های St35.8 منطبق بر استاندارد آلمان استفاده می شود.

کلیه مواد بکار رفته دارای استانداردها و تاییدیه‌های مورد نیاز می باشد . همچنین روکش دیگ از ورقهای استیل ضد زنگ استفاده شده است و عایقکاری بدنه بوسیله بهترین مواد مورد تایید و استاندارد انجام شده تا اتلاف حرارتی در پایین ترین حد ممکن باشد.

فرآیند ساخت

همه مراحل جوشکاری، سوراخکاری و برشکاری در ساخت دستگاه تحت شرایط اداره استاندارد و بوسیله تجهیزات مورد تایید بازرس فنی و طبق مراحل مشخص و بصورت کاملا کنترل شده انجام می شود. بعد از انجام هر فاز از فرآیند ساخت تست‌های فنی لازم بصورت کاملا حرفه ای و زیر نظر کارشناس و بازرس مورد تایید اداره استاندارد انجام می شود.

تجهیزات جانبی

نوع سوخت دستگاه با توجه به نیاز مشتری تعیین شده و از بین سازندگان معتبر بهترین مشعل که تطابق با نیاز مشتری داشته باشد تهیه می‌گردد. همه تجهیزات جانبی بکار رفته در این محصول اعم از مشعل، پمپ تغذیه، دستگاه‌های کنترلی فشار و سطح آب، شیر آلات مصرفی و تابلو کنترل فرمان کاملا اتوماتیک، کلید های استارت و فرمان و … با توجه به نوع نیاز و مصرف مشتریان از معتبرترین کارخانجات این حوزه در داخل و خارج کشور تهیه می‌گردد.

نظر خود را ثبت کنید