2018 11جولای

دیگ بخار ۲۰۰ کیلویی عمودی (ایستاده)

دیگ بخار ۲۰۰ کیلویی عمودی (ایستاده) یکی دیگر از دیگ‌‎های بخار تولیدی با ظرفیت پایین می باشد. این محصول می‌تواند به مقدار ۲۰۰ کیلو بر ساعت بخار تولید نماید. طراحی عمودی دستگاه باعث شده که بتوان از آن در فضاهای خیلی کوچک و محدود از آن استفاده نمود.
این نوع دیگ بخار بدلیل سایز کوچک و امکان جانمایی در فضاهای محدود مناسب استفاده در انواع کاربردهایی که نیاز به تهیه بخار با فشار مناسب و در اندازه کم دارند می باشد. صنایع کوچک،خشکشویی ها، سونای بخار ، آشپزخانه های صنعتی ،سالن های تولید قارچ خوراکی، دامداری ها و مرغداریهای صنعتی کوچک ، کارواش ها و مکانهایی از این قبیل میتوانند از این این دستگاه برای تولید بخار مورد نیاز خود بهره برداری نمایند.

ویژگی های فنی دیگ بخار ۲۰۰کیلویی :

• فشار کاری معمول این دستگاه در نهایت ۵ اتمسفر می باشد.
• ظرفیت بخار تولیدی ۲۰۰ کیلو بر ساعت
• کارکرد صددرصد خودکار
• توانایی کنترل دمای بخار خروجی و حجم آب دستگاه توسط تجهیزات کنترلی
• امکان ساخت دستگاه با سوخت گازی، گازوئیلی و همچنین در موارد خاص بصورت دوگانه سوز
• راندمان حرارتی بالا با مصرف پایین سوخت

دیگ بخار 200 کیلویی عمودی

دیگ بخار ۲۰۰ کیلویی

دریافت مشاوره خرید

مواد اولیه مورد استفاده در ساخت دیگ بخار ۲۰۰ کیلویی:

کلیه مواد اولیه بکار رفته در این دیگ از بهترین‌های موجود در بازار و مورد تایید استاندارد و تایید شده توسط گواهی‌های معتبر می باشند . از ورق‌های فولادی از نوع آلیاژ منگنزدار مورد تایید شرکت بازرسی و اداره استاندارد ایران و مطابق با استاندارد BS 1501 که در تولید مخازن تحت فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد، در ساخت این محصول استفاده می‌شود.
روکش دیگ از نوع استیل می‌باشد. جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی و بهترین راندمان حرارتی در عایق کاری بدنه دیگ از بهترین مواد موجود در بازار استفاده شده است.

فرآیند ساخت دیگ بخار ۲۰۰ کیلویی :

کارشناس مورد تایید اداره استاندارد در همه مراحل ساخت این محصول کنترل مستقیم دارد و هر مرحله بصورت کاملا کنترل شده انجام می‌شود. بعد از ساخت هر قسمت تست‌های لازم از جمله تست هیدرواستاتیک و تست های NDT بصورت کامل و زیر نظر بازرس فنی انجام می‌شود تا کلیه دستورات و تاکیدات اداره استاندارد بصورت کامل اجرا گردد.

تجهيزات جانبي

همه تجهیزات جانبی بکار رفته در این محصول اعم از مشعل، پمپ تغذیه، دستگاه‌های کنترلی فشار و سطح آب، شیر آلات مصرفی و تابلو کنترل فرمان کاملا اتوماتیک کلیدهای استارت و فرمان و … با توجه به نوع نیاز و مصرف مشتریان از معتبرترین کارخانجات این حوزه در داخل و خارج کشور تهیه می‌گردد.